Авторизация
» » Дилноза Каримова сохиби писарча гардид

Интервью: Дилноза Каримова сохиби писарча гардид

Дилноза Каримова сохиби писарча гардид

0
0
На этой странице Вы можете прочесть интервью с Дилноза Каримова сохиби писарча гардид!. Узнать информацию из первых источников, добросовестный и честные вопросы к исполнитям и их ответы на вопросы Интервью Дилноза Каримова сохиби писарча гардид!.

Салом дўстони азиз, мухлисони ҳамеша ҳамроҳ, умедворам ҳамагӣ хубу саломат ва хушҳолу болидахотир ҳастед! Ба ҳар кадоми Шумо ҳазорон сипос мегўям, ки ҳамеша ҳамдаму ҳамнафаси ман ҳастед! Дуову дурудҳои неки шумоён  мудом  дар зиндагӣ мадагори ман аст!
Имрўз мехоҳам шодии беадозаи хонадонамонро бо Шумо қисмат намоям!
Шукри Парвардигори олам, ки ба мо  неъмати бебаҳои умр- фарзандро ҳадя намуд!  Беш аз як моҳ аст, ки меҳмони нав, шоҳписари мо- Салоҳиддини азизу кучулу ба хонадони мо шодӣ овардаву захмҳои дили решро малҳам мекунад!
Ташаккур, ба таманниёти нек, орзуҳои наҷиби шумоён, ки ба унвонии мо пайваста ирсол медоред! 
МО ШУМОРО ДЎСТ МЕДОРЕМ:)!
Слушайте также
Комментарии (0)
Комментировать
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Открывайте новую музыку каждый день. Лента с персональными рекомендациями и музыкальными новинками, подборки на любой вкус, удобное управление своей коллекцией. Миллионы композиций бесплатно и в хорошем качестве. Слушайте онлайн бесплатно топовые Поп треки, а так же скачайте их в высоком качестве mp3. Слушайте, скачивайте, и делитесь с друзьями! Бесплатно, без ограничений, в высоком битрейте.Возможность слушать и скачивать треки на Android, IOS (Iphone, IPad) и ПК на сайте OHANG.TJ. Все права защищены. Администрация не несет ответственность за размещенные пользователями нелегальных материалов! Любой аудио файл будет удалён по требованию правообладателя. По любым вопросам пишите нам ohang.tj@mail.ru